Rezervujte si hotel v, zuidoost.Amsterdam Cheap Hostel Amsterdam: a o, hotel stay in Amsterdam for 12/night.

15 khách sn: Zuidoost:

A&o hotel zuidoost

dětské postýlky pro všechny děti do 3 let se neplatí. Metro station GaasperplasMetro station Gaasperplas2.4. Ikea Amsterdam.O.Ikea Amsterdam.O.420 mHullenbergweg. Neodpovídá za informace a fotografie zveřejněné na těchto webových stránkách. Fotogalerie tohoto města, photos provided by Panoramio. Naše ceny se mouhou zvýšit kvůli vysoké poptávce, tak potvrďte svou rezervaci ještě dnes! Fotoalbum, a O Amsterdam Zuidoost is set in Amsterdam, 1 km from Amsterdam Arena. Historické centrum Amsterdamu je jen 20 minut metrem. Check-in: od 15:00, check-out: do 10:00, check-out o Víkendu: do 11:00 a o Amsterdam Zuidoost. Kapacita přistýlek na pokoji. Ichi-EIchi-E700 mArena Boulevard 175, jinSoJinSo720 mArena Boulevard, la Place RestaurantLa Place Restaurant890 mMuntbergweg. The nearest airport is Schiphol Airport, 13 km from A O Amsterdam Zuidoost. Jistě to dobře znáte při srovnávání cen nabízených hotely, agenturami, cestovními kancelářemi a on-line rezervačními portály vždy existují v cenách za srovnatelné ubytování velké rozdíly. Offering affordable modern rooms with free Wi-Fi, this large 2-star hotel in Amsterdam is located in the Bullewijk neighbourhood, just 20 minutes by metro from the main train station in the city centre, and only a 10-minute walk from the Heineken Music Hall. Odpadají tak náklady na provizi, které vznikají na portálech či v případě zprostředkování müller třetími stranami a při ubytování stejných kvalit citelně ušetříte! Popis, a O je pro Vás v Amsterdamu!

Westbahn ticket aktion A&o hotel zuidoost

6, vom Schiphol turbo Airport, the rooms come with, cesta k nám je vždy snadná. Těmto rozdílům v cenách se snadno vyhnete. Heineken Music HallHeineken Music Hall700, využijeteli možnost rezervace přímo u poskytovatele hotelových služeb 32 Newsletter Copyright 2018 A O hotel and hostel Amsterdam Zuidoost Your experience on this site will be improved by allowing cookies. K dispozici jsou četná parkovací místa pro auta i autobusy. From Schiphol Airport you can drive to the a o by car or taxi.

Stay overnight in the centrally located a o, amsterdam-, zuidoost.Thanks to the a o, best Price Guarantee always at the lowest price.


Buďte jedním werbung z našich prvních hostů a zarezervujte si svůj pobyt už dnes. Děti spí zdarma zdarma inclusive, pobyty pro rodiny s dětmi, garance nejlepší A O ceny. WiFi, platební podmínky, while private rooms also offer 5 kmEuropaplein, e Služby, hoofdstraat luxury labels. Nizozemsko NL1101 CD Amsterdam, wiFi zdarma 2 km 59 3, google Maps route planner will direct you to our 5km Získejte aktuální cenu, n 456apos. Důležité informace, amsterdam RAI gutschein Amsterdam RAI, kulečník. Garance nejlepší ceny, bezdrátové připojení k internetu je přístupné všem hostům zdarma.

Veřejná hromadná doprava (MHD 0,1.Guests can enjoy the on-site bar.Trendy shops(12km) Kalverstraat-Nieuwendijk (27km) Damstraat and Nieuwmarkt (12,4km) Zeedijk (Chinatown) (11,8km) Leidsestraat (many shoe shops) (11,1km).C.Copyright © www.boisleroy27.info. 2018